Konkurs! Do zgarnięcia książki "Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6" od PWN!

Konkurs! Do zgarnięcia książki "Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6" od PWN!

Miło nam poinformować Was, że PoznajProgramowanie.pl jest partnerem medialnym książki “Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6” wydanej przez Państwowe Wydawnictwo Naukowe. Z tego względu mamy do rozdania trzy egzemplarze niniejszej książki! Aby wytypować osoby, które otrzymają nagrodę postanowiliśmy zorganizować mały konkurs. Zasady są proste, zachęcamy więc do udziału 🙂

Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6

Zasady konkursu

Konkurs polega głównie na wskazaniu ciekawej książki, z którą, Twoim zdaniem, każdy programista powinien koniecznie się zapoznać 🙂 Oto szczegóły konkursu:

 1. Konkurs trwa od 22.11.2017r. do 3.12.2017r. godz. 24.00. Zgłoszenia po dacie końcowej nie będą uwzględnione przy typowaniu zwycięzców.
 2. Aby dokonać zgłoszenia należy wykonać dwie rzeczy:
  • Na naszym Facebook’owym fanpage’u odnaleźć post informujący o konkursie, następnie dodać pod nim komentarz zwierający tytuł książki, którą chcesz zaproponować.
  • W komentarzu pod postem który właśnie  czytasz (tutaj na blogu) podać jeszcze raz tytuł proponowanej książki, ale tym razem wraz z krótkim opisem, dlaczego książka jest warta uwagi (opis nie powinien być dłuższy niż 600 znaków, może być oczywiście krótszy).
 3. Po upływie daty 3.12.2017r. godz. 24.00, w ciągu kilku dni przygotujemy osobny post, gdzie wskażemy zwycięzców – autorów komentarzy, którzy wskazali najciekawsze i najbardziej wartościowe książki dla czytelników naszego bloga. Poinformujemy o tym również na naszym Facebookowym fanpage’u. Będziemy czekali na kontakt od osób, które wygrały i to do nich wyślemy książki które można wygrać w tym konkursie. Jeżeli z daną osobą nie uda nam się skontaktować w ciągu 7 dni to wybierzemy kolejną. Tak długo, aż rozdamy wszystkie trzy książki.

F.A.Q. dla tych bardziej dociekliwych:

 1. Czy książka, którą chcę się podzielić musi dotyczyć kwestii technicznych:
  – Nie. Warunek jest tylko jeden – musisz uzasadnić, dlaczego akurat programiści powinni się z tą książką zapoznać. Nie chcemy tutaj ograniczać niczyjej wyobraźni 🙂
 2. Czy “podbicia” pod komentarzami mają wpływ na wytypowanie zwycięzców?
  – Mogą być pomocne, jednak ostatecznie to nie sama ilość podbić decyduje o nagrodzie. Zastrzegamy sobie prawo do wytypowania dowolnej osoby, która naszym zdaniem podzieliła się najbardziej wartościowym linkiem lub zrobiła to w najbardziej ciekawy i zachęcający do przeczytania danego tytułu sposób.
 3. Czy można zaproponować parę razy tą samą książkę?
  – Tak. Mamy świadomość, że ilość “tych najlepszych” książek dotyczących naszej branży jest ograniczona, więc dopuszczamy taką możliwość. O nagrodzie będzie wtedy decydował opis wyjaśniający dlaczego warto daną książkę przeczytać.
 4. Czy koniecznie muszę na Facebook’owym fanpage’u odnaleźć odpowiedni post i dodać komentarz z tytułem książki?
  – Tak, to warunek, aby Twojego zgłoszenie było uznane za prawidłowe.

PS: konkurs traktujemy jako zabawę oraz przy okazji naukę – podziel się ciekawą książką, na pewno inni to docenią! Sami liczymy na znalezienie pozycji, z którymi jeszcze nie mieliśmy styczności, a warto je przeczytać. Z naszej strony możesz być pewien, że szybko uzupełnimy nasze braki 😉

Druga sprawa – z konkursu nie mamy żadnych korzyści majątkowych. Ty jesteś w stanie wygrać książkę, my musimy dodatkowo pokryć koszt wysyłki. Nie są to duże pieniądze, ale zawsze 😉 Prosimy Cię zatem o udostępnienie informacji o konkursie / share na Facebook / lajki – cokolwiek co sprawi, że informacja o konkursie trafi do większego grona osób 🙂

To tyle! Daj znać, co ciekawego ostatnio czytałeś i zgarnij swój egzemplarz książki “Język C# 6.0 i platforma .NET 4.6” od PWN!