Poznaj Przeprogramowanych

Poznaj Przeprogramowanych

Zyskaj szersze spojrzenie na programowanie. Przed wami przeprogramowani!

https://przeprogramowani.pl/ to projekt będący niejako kontynuacją tego, co przez prawie trzy lata dostarczaliśmy wam na PoznajProgramowanie.pl, ale wzbogacony o nowe tematy, świeże formy oraz jeszcze bardziej różnorodne spojrzenie na świat programowania. To miejsce dla każdego, kto myśli o własnym rozwoju w programowaniu i nie tylko.

Jeśli lubicie się uczyć poprzez:

🎥 filmy
🎧 podcasty
📝 artykuły

…to Przeprogramowani dają wam to wszystko i jeszcze więcej!

Niedawno premierę miało pierwsze wydanie poświęcone skutecznej nauce programowania gdzie piszemy m.in. o metodzie Anki, wpływie uporu na rozwój oraz o nauce poprzez uczenie innych, a dzisiaj premierę ma wydanie pt. “Kariera programisty”, gdzie przekazujemy Wam wiedzę o tym jak zmieniać pracę, jak hackować system przy szukaniu nowej, oraz m.in. o tym jak poznawać samego siebie.

W projekt zaangażowana jest połowa składu PoznajProgramowanie.pl czyli Przemek Smyrdek / Develop Yourself, ale znajdziecie tam też doskonale wam znanych Overment – Adam Gospodarczyk oraz AlgoSmart – Marcin Czarkowski. Obserwujcie nasz fanpage, profile społecznościowe, kanał na Youtube no i przede wszystkim stronę https://przeprogramowani.pl/ – dzieje się naprawdę sporo, ale to dopiero początek 🔥