Witaj, z tej strony twórcy PoznajProgramowanie.pl

Przemek Smyrdek - zdjęcie profilowe

Przemek Smyrdek

Specjalizuję się w rozwiązaniach frontendowych, gdzie procentuje moje doświadczenie związane z programowaniem oraz grafiką komputerową. Dzielę się z Wami własnymi doświadczeniami z pracy programisty oraz komentuję wydarzenia ze świata programowania. Ostatnio zaangażowany w Learney.io


Więcej

Przemek Smyrdek - zdjęcie profilowe

Adrian Bystrek

Pasjonuje mnie łączenie umiejętności związanych z programowaniem oraz analityką biznesową i zarządzaniem projektem. Piszę dla Was m.in. o branży programistycznej, rozwijaniu własnej kariery i najlepszych sposobach nauki programowania.


Więcej

Przekazujemy Ci naszą wiedzę zdobytą w trakcie kilku lat pracy i nauki programowania

U nas poznasz najbardziej potrzebne technologie i narzędzia

Rozwijamy się w wielu dziedzinach jednocześnie

Przekonaliśmy się wielokrotnie, że dobry programista powinien każdego dnia poszerzać swoje horyzonty. Właśnie dlatego rozwijamy się w takich dziedzinach jak przedsiębiorczość, design czy marketing.

Razem mamy ponad 6 lat doświadczenia w branży

Razem mamy ponad 6 lat doświadczenia

Razem przepracowaliśmy w branży ponad 6 lat! Braliśmy udział w projektach które napędzają niejedną firmę i które stanowią o jej sukcesie – teraz postanowiliśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą.

Zaproponujemy ci kilka ścieżek, z których wybierzesz najlepszą

Zawsze proponujemy kilka możliwych rozwiązań

Czy programista musi skończyć studia? Powinienem się uczyć Javy czy C#? Czy warto znać JavaScript? Zamiast odpowiadać wprost staramy się wam pomóc w znalezieniu odpowiedzi najlepszej dla Was.

Dzięki, że jesteś z nami!