Pogadajmy o programowaniu!

Pogadajmy o programowaniu!

Od pierwszego dnia istnienia bloga PoznajProgramowanie.pl stawialiśmy na budowanie społeczności i kontakt z Wami – naszymi czytelnikami. W ostatnich kilku miesiącach grono osób które śledzą nas nie tylko na blogu, ale też na Facebooku czy Twitterze znacząco się powiększyło. Doszliśmy więc do wniosku, że to doskonały moment na wcielenie w życie pomysłu który już od dawna chodził nam po głowach. Zapraszamy was do miejsca, w którym swobodnie pogadamy o programowaniu i branży IT.

Jak do nas trafić?

Bardzo prosto!

Jeśli śledzisz nasz fanpage na Facebooku, to zapewnie zostałeś już powiadomiony o utworzeniu przez nas grupy dyskusyjnej. Dokładnie w to miejsce chcemy Was wszystkich teraz zaprosić:

https://www.facebook.com/groups/poznajprogramowanie/

Grupa dyskusyjna?

Dokładnie tak. Grupa dyskusyjna, a konkretnie:

Miejsce, w którym swobodnie porozmawiasz na tematy związane z programowaniem i branżą IT.

Masz pytanie techniczne, związane z konkretnym problemem z którym teraz się mierzyć? Chciałbyś poznać opinię innych osób na dany temat? Szukasz pomocy do realizacji twojego projektu open-source?

Grupa dyskusyjna do której cię zapraszamy jest doskonałym miejscem do tego, żeby o tym wszystkim pogadać.

Dla kogo?

Dla ciebie. Serio.

Zależy nam na tym, żeby każdy czuł się tutaj swobodnie i nie miał oporów przed rozpoczęciem dyskusji na dany temat. Nie określamy wymaganego doświadczenia, lat w branży czy technologii którą musisz znać, aby uczestniczyć w rozwoju naszej społeczności.

Jeśli więc jesteś:

  • osobą początkującą, to na naszej grupie możesz zadawać pytania związane z twoimi początkami w programowaniu, sprawami dotyczącymi poszukiwania pierwszej pracy czy wyboru odpowiednich studiów
  • osobą doświadczoną, to na naszej grupie możesz dzielić się swoim doświadczeniem, szukać osób na podobnym do ciebie poziomie do współpracy, a także dzielić się nowinkami ze świata programowania

To jest tak proste jak ci się wydaje – po prostu pogadajmy o programowaniu.

Zapraszamy!